3 Temmuz 2015 Cuma

DOĞAL ODA PARFÜMÜ NASIL YAPILIR?

Ev kokusu adı altında satılan parfümlerin içindeki kimyasalları tek tek burada
sayamayız ama kısaca korkutucu olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle çocuklar üzerindeki alerjen etkileri hala tartışılıyor. Zaman bitkisel, katkısız ürünler kullanmak, sağlığımıza dikkat etmek, uzun ve kaliteli bir ömür için savaşma zamanı. Ekoloji uzmanı Erkan Şamcı, “Evde doğal oda spreyi” yapmanın tarifini bizimle paylaştı. Hazır oda spreylerin insan sağlığına ciddi zararları olduğundan bahseden Şamcı, kendini ve çocuğunu düşünen bireylerin zaman kaybetmeden evdeki hazır oda spreylerinden kurtulmasını da istedi.
Malzemeler;
-Bir adet çiçek sulama fısfısı
-500 ml. su
-1 çay kaşığı ucu karbonat
-2-3 damla limon suyu
-2-3 damla portakal yağı
Yapılışı: Bir adet çiçek sulama fısfısının içine yukarıdaki malzemeleri koyun. Karışımı her seferinde çalkalayarak odaya sıkınız.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe