20 Aralık 2014 Cumartesi

CİLT sorunları için balık yağı

Cildin daha pürüzsüz ve daha parlak görünmesini sağlayanomega 3 yağ asitleribalık yağında bolca bulunduğu için balık yağının cilde faydaları pek çok uzman tarafından kabul edilmiştir. Omega 3 yağ asitleri sadece cilde değil a
ynı zamanda damarların sağlığı ve kalp hastalıkları risklerinin azaltılmasını da yardımcıdır. Günlük olarak belli bir miktar tüketilen balık yağı cildin daha parlak görünmesine akne, egzama ve diğer cilt hastalıklarından korunmaya ve cildin nemli kalmasına yardımcı olur.
Balık yağı genellikle daha yağlı balık türlerinin yaşadığı soğuk su balıklarından elde edilir. Somon balık yağı üretiminde en çok kullanılan balık türlerinden biridir ancak diğer yağlı balıklar olan tuna, uskumru, levrek de omega 3 yönünden zengin kaynaklardır.
Dilerseniz saf balık yağı dilerseniz balık yağı özlü solüsyonlar kullanabilirsiniz. Ancak farklı balık yağı markalarının farklı saflıklarda üretildiğini unutmayın. Piyasada bulabileceğiniz kaliteli ambalajlı balık yağlarının fiyatı diğerlerine göre biraz daha yüksek olabilir.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe