9 Kasım 2014 Pazar

Zeytin yaprağı gençleştiriyormuş

Zeytin yaprağı antibiyotik ve antioksidan olması sebebiyle yaşlanma sürecini geciktirmektedir. Laboratuvar ve klinik çalışmalar sonucunda damar tıkanıklıkları
, kalp yetmezlikleri ve kalp rahatsızlıkları üzerinde de zeytin yaprağı etkilidir. Dr. Meltem ÇAĞLAR zeytin yaprağının soğan ile sarımsağa benzeten etkilerinin bulunduğunu belirtti. Ayrıca zeytin yaprağı tansiyonun ve kolesterol seviyesinin düşmesine de yardımcı olduğunu ifade etti. Zeytin yaprağı yaşlanma sürecini geciktirerek hormenel dengeyi sağladığını söyledi. Kulak enfeksiyonları, bronşit, soğuk algınlığı, zatürre, kan şekeri seviyesinin düzenlenmesi, romatizma, cilt rahatsızlıkları ve zonaya da zeytin yaprağı faydalıdır.

Kaynak:Sağlık dergisi

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe