11 Kasım 2014 Salı

Tırnaklarınız sağlıklı uzamıyorsa!

Stres, iş yerinde olup bitenler, ev halleri derken en büyük sıkıntıyı saçlarımız ve tırnaklarımız çekiyor. Yeterince bakabiliyor muyuz onlara? Çocğumuz için cevap hayır.

“Tırnaklarım bir türlü uzamıyor. Bugüne kadar çeşitli tırnak uzatıcı ürünler kullandım ama hiçbiri işe yaramadı” diyorsanız size bitkisel bir önerimiz var.
Hazırlanışı;
Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı limon suyu, bir tatlı kaşığı sirke ve bir çay kaşığı zeytinyağı koyun.
Ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suyun içinde tutun. Her akşam bu formülü uygularsanız tırnaklarınız güçlenecek ve hızla uzamaya başlayacaktır. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz. Bu formülü, içerdiği malzemelerin ölçüsünü birer kaşık artırarak ayak tırnaklarınız için de uygulayabilirsiniz.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe