28 Mart 2012 Çarşamba

E nder Saraç saç bakımı için maskeMevsim geçişleri saç dökülmesinin en yoğun olduğu dönemdir bu nedenle yaz sezonu bakım için çok ideal bir dönemdir.

Ender Saraç yaz döneminde yapılacak kolay bir saç maskesi tarifi verdi. Ayrıca
deniz ve kumdan yıpranmış saçlara uygundur.

Ancak dikkat edilmesi gereken önemli nokta denize girmeden önce bu maske uygulanırsa
saç rengi açılır.
Dr Ender Saraçtan dökülen saçlara, cılız ve yıpranmış saçlara, deniz sebebiyle formunu kaybetmiş saçlar için mucize bir saç bakım önerisi :

Malzemeler:
  • 1/2 tatlı kaşığı susam yağı
  • 1/2 tatlı kaşığı tatlı badem yağı
  • 1/2 tatlı kaşığı hint yağı
  • 2 ampul E vitamini
  • 2 Ampul bepanthene ampul
Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını cam veya porselen bir kapta karıştırın. Eğer saçlarınız çok uzun ise malzeme ölçülerini iki katına çıkarabilirsiniz.
Kullanım Şekli: Elde edilen solüsyonu avuç içleri ile saç diplerine masaj yaparak yedirin. Aşırı bastırmamaya özen gösterin. Ardından ılık veya sıcak bir havlu ile sarın .1-2 saat bekledikten sonra yumuşak bir şampuanla bir sefer yıkayın. Eğer saçlarınız çok dökülüyor ise haftada 2-3 kez, az dökülüyorsa bir kez uygulayabilirsiniz.
Dr. Ender saraç

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe