24 Şubat 2012 Cuma

Türk kahvesi selülit yapar mı?

Yıllardan beri kahvenin selulit yaptığı söylenip durdu. Kadınlar kahve keyfinden mahru kaldı. Oysa şimdi kahve-selülit ilişkisi hakkında yapılan yeni bir açıklama herkesi şaşırttı.

Kahve Bilimsel Araştırma Enstitüsü (Institute for Scientific Information on Coffee), selulitten korkan bayanlara müjde verdi.Kahve Bilimsel Araştırma Enstitüsü, Uluslararası Kahve Organizasyonu (International Coffee Organization) ile ortak bir çalışma yaparak selulitin, kahve ile olan ilişkisini araştırdı. Araştırma sonucuna göre kahvenin selulit yapmadığı, aksine metabolizmayı hızlandırarak vücudun yağ yakmasına katkı sağladığı ortaya çıktı..

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe