24 Şubat 2012 Cuma

Şems Aslan Cilt lekeleri içinŞems Aslan ciltte oluşan
güneş lekeleri ve sivilce lekeleri için güzel bir cilt maskesi tarifi verdi.

Cilt lekeleri için uygulanacak maske ile cildinizde oluşan sivilceler, sivilce lekeleri, kılcal damar problemleri, cilt kızarıklıkları, ve güneş lekelerinden kurtulmanız mümkün.

Cilt lekeleri için maske

Malzemeler:

* 1 çay kaşığı taze sıkılmış lahana suyu
* 1 çay kaşığı taze sıkılmış elma suyu
* 1 çay kaşığı süt
* az miktarda yumurta akı,Uygulama : Malzemelerin tamamını bir kabın içinde iyice karıştırın. Tülbentin, göz ve burnunuza gelecek kısmını keserek, yüzünüze göre bir maske hazırlayın.Hazırlamış olduğunuz karışıma tülbenti batırın ve sıkın. Bu ıslak tülbenti, yüzünüze koyduktan sonra eliniz ile haifçe bastırın.20 dakika etki etmesini bekleyin ve sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Bu maskeyi uyguladıktan sonra, dışarı çıkmamanızı gerekiyor. Bu nedenle gece uygulamanız önerilmekte.Yüzünüzü ılık suyla temizledikten sonra uygun bir nemlendirici sürün.Bu maskeyi, haftada 3-4 kez olmak üzere en az 2 ay süreyle uygulayın.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe