17 Şubat 2012 Cuma

anne sütünü artırmak içinSon yıllarda pek çok annenin yaşadığı en büyük sorun sütlerinin az olması ya da hiç olmamasıdır. Anne adaylarının aklında tutması gereken en önemli şey sütü beynin ürettiğidir.

Anne adayları, sütünüzü endişe ve stresle azaltmayın her zaman bebeğinizi rahatlıkla emzirdiğinizi ve sütünüzün yeterli olduğunu düşünün. Tabiki bunun yanında dengeli ve doğru beslenmede önemli rol oynamaktadır.

Anne adayları ve anneler sütlerini arttırmak için her duydukları ot ve karışımları denememelidir. mutlaka uzman tavsiye ve görüşlerini dikkate almalıdır.

Prof dr ibrahim saraçoğlu annelerin sütlerini artırmak için; tahin helvası, incir , dut ve beyaz üzüm yemeleri ve bol bol su içilmeleri gerektiğini belirtti ve süt arttırıcı kür tavsiye etti.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe