30 Eylül 2011 Cuma

HCG Damla İle Zayıflama

HCG Damla
HCG damla zayıflama kullanılan çok pahalı bir iğne olduğu için ülkemizde ilk zamanlar bazı birkaç doktor tarafında sadece sayılı ünlülere uygulanmaktaydı. Yapılan iğneler sonucu ünlülerin kilo verdiği gözlemlendi. HCG damlaları ülkemize yabancı ülkeler tarafından getirilmekteydi. Dr. Simeons’un bulduğu HCG damlası tamamen %100 bitkisel bir karışımdır.
HCG zayıflama ilacı ilk çıktığı zamanlarda günde 3 sefer olmak üzere iğneler şeklinde yapılmaktaydı. Bu da zor bir durum olmaktaydı. Bu nedenden ötürü artık HCG bitkisel olarak zayıflamak isteyen insanlara sunulmakta. HCG damlasının en güzide özelliği olarak hap veya kapsül olmamasıdır. Bir damla şeklinde dilin altına doğru damlatılarak kullanılmakta. Bu sayede HCG damlası tükürük bezlerine herhangi bir zarar vermeksizin etkisini göstermekte.

HCG damlasının bir başka özelliği ise diğer zayıflama ürünleri gibi vücudunuzun dengesini bozmak yerine, aksine vücudu dengeli bir şekilde orantılı olarak zayıflamasını sağlamaya yardımcı olmakta.

HCG damlasından bu kadar bahsettik. Peki, HCG damlasının içerisinde neler var? HCG damlasından içerisinde vitamin olarak B6 ile B12 vitaminleri mevcut. Bunun yanı sıra Ornithine ile L-Carnithine bulunmakta. Son olarak da minerali arıtılmış olmak kaydıyla su bulunmakta.

1 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe