26 Mart 2011 Cumartesi

Yeşil Kil MaskesiYeşil kil maskesi, aşırı makyajlı ve yorgun ciltler için, cildi derinlemesine temizleyen ve rahatlatan bir maskedir.

Malzemeler:
eşil kil

Limon yağı

Biberiye yağı

Hazırlanışı: Bir kabın içine 3 çorba kaşığı yeşil kil koyun. Kilin içine 3 çorba kaşığı sıcak su, 2 damla limon yağı ve 2 damla biberiye yağı ilave edin. Bir çatal ile iyice karıştırın.

Eğer gerekirse biraz daha sıcak su ilave edebilirsiniz. Önce yüzünüzü iyice yıkayın. Yüzünüzü yıkamadan cildinize bu maskeyi uygulamayın. Bol buharlı bir duş almak cildinizin gözeneklerinin açılmasını sağlar.

Hazırladığınız maskeyi yüzünüze ve boynunuza eşit bir şekilde sürün. Yarım saat cildinize nüfuz etmesi için bekleyin. Ardından yüzünüzü ve boynunuzu ılık su yıkayın.

Yeşil kil maskesini 1 ay boyunca haftada bir kez uygulamanızı tavsiye ediyorum.

Yasemin Fatih Amato

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe