8 Aralık 2010 Çarşamba

Şems Aslan vücut çatlakları için peelingSerdem Coşkun’un sunduğu serdem’in mutfağı programına katılan güzellik uzmanı Şems Aslan vücut çatlakları için peeling tarifi verdi.

Çatlaklar için en faydalı şey masaj yapmaktır. Hamileler için özel masaj teknikleri kullanılarak yapılan bu masaj esnasında papatya yağı ya da gliserin kullanılırsa daha çok yararlı olur.

vücut çatlakları için peeling

Malzemeler:

Nar kabuğu
Gliserin

Hazırlanışı : Nar kabuğunu yıkadıktan sonra rendeleyin. İçerisine az miktarda gliserin ekleyin. (gliserin cildinizi nemlendirir ve sıkılaşmasını sağlar) Elde ettiğiniz karışımı çatlakların olduğu bölgelere saat yönünde masaj yaparak sürün.

Bu peeling uygulaması hem cildi sıkılaştırır hem de çatlakların azalmasına yardımcı olur.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe