8 Aralık 2010 Çarşamba

DOĞAL EL KREMİ TARİFİMİZ DR FERİDUN KUNAKTAN GELDİ

Artık, günümüz koşullarında, her şeyin doğal ve ekonomik olanı makbul. Televizyon kanallarında, pek çok uzman çıkıp bizleri bu konuda bilinçlendriyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. bu uzmanlardan bir tanesi de Feridun Kunak. Ferifun Kunak , doğal sağlık ve güzellik üzerine önerilerde bulunuyor. İştedoğal ghüzellik önerilerinden bir tanesi ;GEREKLİ MALZEMELER :* 1 çorba kaşığı limon suyu,
* 2 çorba kaşığı gliserin,
* 1 çorba kaşığı menekşe yağı,
* 1 çorba kaşığı badem yağı,
* 1 çorba kaşığı avakado yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeleri cam bir kapta karıştırıp, ağzı kapalı sam bir şişede saklayın. İstediğiniz zaman kullanın. ellerinizin pamuk gibi olduğunu, daha ilk kullanımda farkedeceksiniz.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe