23 Mayıs 2010 Pazar

Soğuk Lipoliz yöntemi 4 cm inceltiyor

Amerika ve Fransa’nın ardından Türkiye’de de kullanılmaya başlanan ‘soğuk lipoliz’ sistemi ağrısız, acısız 2-4 cm inceltiyor.

Soğuk lipoliz yöntemi Harvard Medikal School dermatologları tarafından geliştirildi. Soğuk lipoliz yöntemi ile vücut biçimlendirme konusunda kısa süre içinde etkili neticeler elde edilebiliyor.
Soğuk lipoliz yöntemi ile 1 saat gibi kısa bir sürede 2-4 santimetre arasında incelme sağlanabiliyor.


Soğuk Lipoliz yöntemi, bugün uygulanan diğer yöntemlerden daha gelişmiş ve farklı. Bölgesel incelmede ve şekillendirmede inanılmaz derecede iyi sonuç veriyor.


Soğuk Lipoliz yönteminde ağrı, acı hissedilmiyor ve çok geniş bir uygulama alanı var. Karın, basen ve bacakların iç yüzlerinde başarı ile uygulanabiliyor
Hamile kadınların ve soğuğa alerjisi olan kişilerin dışında herkese uygulanabiliyor. Soğuk lipoliz yönteminde diğer yöntemlerden farklı olarak ilk seansta sonuç alma oranı da oldukça yüksek.

Soğuk Lipoliz Sistemi Nasıl İncelme Sağlıyor?

Soğuk lipoliz yönteminde cilt altındaki yağ tabakası cilde zarar vermeden kusursuz bir kontrolle soğutuluyor. Önceden belirlenen bir zaman diliminde uygulanan soğutma yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerine sebep oluyor.


Apoptozis, yağ hücre fonksiyonları küçülmesi geri dönüşümsüz kaybı anlamına geliyor. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal enflamatuvar sistemi ile vücuttan atılarak, zaman içersinde yağ tabakasında önemli bir miktarda incelme meydana gelmesini sağlıyor.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe