11 Mayıs 2010 Salı

Küçük Gögüsleri Büyütükmek Artık Çok Basit Ve Kolay!

gögüs 150x150 Küçük Gögüsleri Büyütükmek Artık Çok Basit Ve  Kolay!

Gögüslerini büyütmek isteyen hanımlar genelde kendilerini bıçak altına yatma zorunuluğu içine sokarlar fakat bunun çok basit bir olay olduğunu hiç düşünemezler, birazdan sizlerle paylaşacağımız doğal yöntemler göğüs büyüten yöntemlerin başında gelemektedir bu yüzden yazımızı dikkatlice okuyup ve uygulamaya sokmanızı tavsiye ediyoruz.

Evet şimdi göğüs büyüten formüllerin tarifine geçme zamanı geldi bile.

Küçük Göğüsleri Büyütmek için Sedef Otu Sedef Otunu demleyin.(1 fincan için 3 tutam sedefotu yeterli olur.) Masaj yaparak göğsünüze uygulayın. Ve günde 1 fincan için.

Devetabanı çiçeğini demleyin (1 fincan için 2 tutam yeterli olur.) Demlenmiş çayı göğsünüze uygulayın. Günde 1 fincan için.

Küçük Göğüsleri Büyütmek için Isırgan Otu
Demlenmiş ısırgan yaprak ve çiçekleriyle göğüslere kompres yapmak ve günde 1 kez içmek.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe