12 Mayıs 2010 Çarşamba

botox terlemeyi önlüyorBotox terlemeyi önlüyor

Çeşitli sebeplerle aşırı terleyenler, bu yazı sorunsuz geçirebilirler. Çünkü, tıbbın birçok alanında çok etkili sonuçlar veren botox, aşırı terleme tedavisinde de yüz güldürüyor

Terleme insanlarda doğal olarak görülürken, aşırı terleme çok büyük sorunlar yaratabiliyor. Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Melisa Eczacıbaşı, kısa sürede sonuç veren botox uygulamaları sayesinde, aşırı terlemenin önüne geçilebildiğini belirtiyor. Herkese kolaylıkla uygulanabilen bu yöntem, ortalama 15-30 dakika içinde yapılan pratik bir uygulama ile çok uzun bir süre boyunca rahat etmenizi sağlıyor. Dr. Eczacıbaşı uygulamayı şöyle anlatıyor: "Problem olan bölgede ilk aşamada gerçekten terleyen bölge, testler ile tespit edilir, daha sonraki aşamada bölgeye uyuşturucu niteliği taşıyan kremler tatbik edilir ve 15 dakika beklettikten sonra uygulamaya başlanır. Son derece ince uçlu (insülin enjektörü) vasıtasıyla problemli olan bölge içine botox ilacı enjekte edilir, aşırı bir acı hissi duymadan, tedavi için defalarca zaman ayırmadan ve cerrahi herhangi bir bakıma gerek kalmadan ortalama 10-12 ay boyunca hem terlemenin miktarı oldukça azalır, hem de terin rahatsız edici kokusundan kurtulunur.


0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe