14 Şubat 2010 Pazar

Urfa-Antep Kırmızı Biberi ile Yapılan İnceltici Krem

http://2.bp.blogspot.com/_zobBdeNqqfs/SwFF1uMoSfI/AAAAAAAAHkM/fOW_5plfHLk/s1600/GUARANA+%C4%B0NCELT%C4%B0C%C4%B0+KREM.jpg
Eczacı Mehmet Müderrisoğlu tarafından Rebul eczane laboratuarında geliştirerek piyasaya sunulan GUARANA İNCELTİCİ KREM son günlerde çok konuşuluyor...

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu geliştirdiği zayıflatıcı krem ile ilgili şu açıklamayı yapıyor: GUARANA İNCELTİCİ KREM de Urfa ve Antep yöresinin CAYENNE tipi biberlerinden elde ettiğimiz extrakt ile dokuyu üstten bir romazitma kremi gibi ısıtmaktayız.

Brezilyanın Amazon ormanlarından elde edilen GUARANA bitkisinin ekstraktı ve l.CARNITINE ile doku altında kaslara yapışık olan yağların parçalanmasını ve sisteme katılmasını sağlamaktayız.

Tabii bu sistemde yağları yok edince derinin buruşmasını ve görüntüsünü bozmasını önlemek için BUĞDAY ÖZÜ YAĞI, LECİTİN HYDROGENATLARI ve Hindistanda üretilen COLEUS FORSKOHILI bitkisinin ekstraktlarından yararlandık.

Formül olarak ürünümüzü gerçekleştirdikten sonra dostlarımızın kullanmaları ile gördüklerimiz bizi hayrete düşürdü.

Akşamları yatmadan bolca sürülecek olan bu krem sabaha 1-1,5 cm. incelme sağlayarak, insanları hayrete düşürmektedir. Üstelik bunu bir profesyonel masör tarafından kullanacak olursanız otuz dakika sonrasında 1,5-5 santim arasında incelmeyi görmeniz mümkün olacaktır.

Bütün eczanelere dağıtılması için büyük ecza depolarına verilmiş olup halkımızın en yakın sağlık kaynağı olan eczanelerden temini istenmiştir.

Kullanın beğeneceksiniz.

Ürünümüzün fiyatı: 89 Türk Lirası'dır

İstiklal CAD. No: 48/D

Beyoğlu - İstanbul - TR

Tel: (212) 251 31 42

Fax: (212) 251 20 73

GSM: (532) 450 54 93

Rebul Eczanesi - F.Mehmet Müderrisoğlu

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe