6 Kasım 2009 Cuma

elma krom

Elma krom bir zayıflama kapsülüdür.Günümüzde pek çok zayıflama ile ilgili diyet ürünleri çıkıyor.Bunların arasında çok tercih edilenlerde vardır bunlardan birisi de elma krom.Bu zayıflama kapsülünde yani elma krom ile zayılfmanız ne derece mümkündür? veya işe yarıyormu? Buna karar vermek veya kesin konuşmak zor.Çünkü her insanın bünyesi farklı olduğundan tüm zayıflama kapsülleri yada elma krom gibi zayıflama kapsülü işe yaramayabilir.
Elma krom kullanım şekli nasıldır?
Elma krom günde 1 kapsül olarak alınması tavsiye edilir.Elma krom’u bol su ile kullanmalısınız.Daha etkili bir sonuç almak istiyorsanız diyet ve egzersizler ile elma krom birlikte öneriliyor.
Elma krom kutusunun içiresinde 48 adet tablet bulunuyor.
Elma krom nasıl sipariş verebilirim?
Elma krom siparişi internette pek çok sitelerden sipariş verilebilir.Bu konuda dikkat etmeniz gereken ise kesinlikle ürünün orjinal olmasına dikkat etmelisiniz.
Elma Krom yan etkileri nelerdir?
Krom minerali takviyesi alırken yan etkiler var mıdır? Günlük olarak 50 – 300mcg takviyede, kromun herhangi bir toksisiteye neden olduğu görülmediği söylenmektedir.. Önerilen doz 50-200mcg arasıdır.Yine de elma krom kullanmadan önce doktorunuza başvurmanızı öneriyoruz.
Elma Krom fiyatları
Fiyatlar satılan yerlere göre değişiklik göstermektedir.Ortalama elma krom fiyatları 1 adet 59 tl, 2 adet 110 tl, 3 adet 160 tl.

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe