3 Haziran 2009 Çarşamba

Prof.Dr. Ahmet Maranki’nin Doğal Cilt Bakımı Önerileri


Cilt Bakımı için Gül Suyu :
Prof.Dr.Ahmet Maranki Cilt Bakımı için Gül Suyunun önemini vurguluyor ve hiç makyaj yapmadan cildinizi gülsuyu ile temizlediğinizde pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olabileceğinizi belirtiyor.
Prof.Dr.Ahmet Maranki’nin bir diğer doğal cilt bakımı önerisi ise şöyle:
Soyduğunuz sebzelerin kabukları cilde çok faydalıdır. Patates, salatalık ve havuç gibi sebzelerin kabuklarını blendırdan geçirerek püre haline getirip,Elde ettiğiniz pürenin içine çiğ süt ilave ederek cildinize maske olarak uyguladıktan sonra 10-15 dakika bekleterek cildinizi ılık su ile durulamanız öneriliyor.
Prof.Dr. Ahmet Maranki’nin Yumurta ve Havuçla yapılan Doğal Maske tarifi ise şöyle:1 yumurta sarısı,1 tatlı kaşığı dolusu havuç suyu ve yarım tatlı kaşığı zeytinyağını karıştırarak temiz cilde uygulanması ve 15 dakika sonra bol suyla durulanması öneriliyor.Prof.Dr.Ahmet Maranki

0 yorum:

Sample Text

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. danışınız.

Popüler Yayınlar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Random Posts

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blog Archive

Find Us On Facebook

News

Design

Pages

Recent Posts

Popular Posts

Definition List

Bumerang - Yazarkafe